Ekopracownia w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Ekopracownia w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

Powiat Węgrowski zrealizwał zadanie pn. Ekopracownia w I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Węgrowie, w ramach Programu Priorytetowego Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

W zamach zadania zakupiono:

  1. Meble do wyposażenia pracowni: stoliki, biurko dla nauczyciela z zintegrowanym monitorem dotykowym, krzesła, stoliki pod mikroskopy, szafy.
  2. Pomoce dydaktyczne: mikroskopy, tablica interaktywna, Energia odnawialna - pakiet z czujnikami (bezprzewodowy czujnik temperatury, bezprzewodowy czujnik pogody z GPS), akcesoria do czujnika pogody, bezprzewodowy czujnik światła, program do obsługi czujników i doświadczeń - licencja bezterminowa na wszystkie komputery w placówce; zestaw czujników ŚRODOWISKO (bezprzewodowa, cyfrowa stacja pogody z akcesoriami; bezprzewodowy czujnik temperatury; bezprzewodowy czujnik konduktywności), bezprzewodowy czujnik CO2, solarny konik polny, auto napędzane wodą, urządzenie wielofunkcyjne do organizacji zajęć pracowni.

Wartość zadania: 83 303,50 zł, z czego:

środki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – 74 973,15 zł,

środki własne Powiatu Węgrowskiego – 8 330,35 zł.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.