Maksymalna kwota dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Maksymalna kwota dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli

Drukuj

Zgodnie z § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 sierpnia 2019 roku w sprawie dofinasowania doskonalenia zawodowego nauczycieli, szczegółowych celów szkolenia branżowego oraz trybu i warunków kierowania nauczycieli na szkolenia branżowe (Dz. U. z 2019 r., poz. 1653) organ prowadzący, w porozumieniu z dyrektorami szkół, ustala corocznie maksymalną kwotę dofinansowania opłat pobieranych przez podmioty, o których mowa w art. 70a ust. 3a pkt 1 i 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, formy i specjalności kształcenia nauczycieli, na które dofinansowanie jest przyznawane.

Poniżej zamieszczone są informacje, które są wypisami z uchwał Zarządu Powiatu Węgrowskiego będącymi spełnieniem wymogu wynikającego z ww. rozporządzenia oraz wcześniej obowiązujących rozporządzeń. 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.