Informacja o przygotowaniu szkół, placówek oświatowych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych Powiatu Węgrowskiego do funkcjonowania w roku szkolnym 2013/2014.

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Informacja o przygotowaniu szkół, placówek oświatowych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych Powiatu Węgrowskiego do funkcjonowania w roku szkolnym 2013/2014.

Drukuj

Informacja o przygotowaniu szkół i placówek oświatowych na rok szkolny 2013/2014 była przygotowana na podstawie danych ze szkół otrzymanych w końcu sierpnia 2013 roku, w sytuacji gdy trwał nadal nabór uzupełniający do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych, egzaminy poprawkowe, a ponadto ruch kadrowy, gdyż co najmniej na 7 dni przed sesją Rady Powiatu zaplanowanej na 6 września 2013 roku radni (po uprzednim przyjęciu informacji przez organ wykonawczy – Zarząd Powiatu) powinni ww. informację otrzymać. Stąd szereg danych liczbowych w przedmiotowej informacji nie odzwierciedla stanu faktycznego. Syntetyczne zestawienie danych: „Zaktualizowana liczba uczniów i nauczycieli w roku szkolnym 2013/2014 w szkołach i placówkach oświatowych powiatu węgrowskiego na podstawie SIO i informacji o przygotowaniu szkół i placówek oświatowych” obrazuje zaistniałe zmiany między końcem sierpnia 2013 roku, a 10 września 2013 roku  i stanowi uzupełnienie „Informacji o przygotowaniu szkół, placówek oświatowych i opiekuńczo-wychowawczych Powiatu Węgrowskiego do funkcjonowania w roku szkolnym 2013/2014”.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.