Wzory wniosków, umów, ofert i sprawozdań

powiatwegrowski.pl - Strona główna

Wzory wniosków, umów, ofert i sprawozdań

Drukuj

Od dnia 1 marca 2019 roku weszły nowe wzory ofert, umów i sprawozdań w ramach otwartych konkursów ofert oraz w ramach małych grantów. W związku z powyższym przekazujemy kilka istotnych informacji:

1) Otwarte Konkursy  Ofert

29 października 2018 r. zostało wydane nowe rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.

W przypadku otwartych konkursów ofertowych ogłoszonych przed dniem 1 marca 2019 r. dla organizacji pozarządowych, które zawarły umowy z Powiatem Węgrowskim, obowiązuje sprawozdanie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.

W przypadku otwartych konkursów ofertowych ogłoszonych po 1 marca 2019 r. obowiązuje sprawozdanie już wg. nowego rozporządzenia – z 29 października 2019 r.

 

2) Małe granty

26 października 2018 r. zostały wydane nowe rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego w sprawie uproszczonego wzoru oferty i uproszczonego wzoru sprawozdania z realizacji zadania publicznego.

W przypadku ofert w ramach małych grantów złożonych do dnia 1 marca 2019 r., dla organizacji pozarządowych, które zawarły umowy z Powiatem Węgrowskim, obowiązuje sprawozdanie zgodne z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 kwietnia 2016 r. w sprawie uproszczonego wzoru oferty i uproszczonego wzoru sprawozdania z realizacji zadania publicznego.

Natomiast, gdy oferta została złożona po 1 marca 2019 r. – obowiązuje sprawozdanie wg. nowych przepisów, tj. wg. rozporządzenia z dn. 26 października 2019 r.

Poniżej wzór oferty (załącznik nr 1) i sprawozdania (załącznik nr 5), które będą obowiązywały w Otwartych Konkursach Ofert ogłoszonych od dnia 1 marca 2019 r., oraz wzór oferty (załącznik nr 1) i sprawozdania (załącznik nr 2), które będą obowiązywały dla ofert składanych na małe granty.

Poniżej aktualne rozporządzenia dotyczące otwartych konkursów ofert oraz małych grantów:

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.