Zapraszamy na Spływ kajakowy - Liwiec 142

Zapraszamy na Spływ kajakowy - Liwiec 142

Spływ kajakowy Polków Daćbogi - Sowia Góra
2 lipca 2022r.

Powiat Węgrowski słynie z pięknych krajobrazów, licznych kompleksów wodnych i leśnych. To idealne miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Dlatego zapisz się na spływ kajakowy i 2 lipca spotykajmy się na imprezie Liwiec 142!!!

Dlaczego Liwiec 142??? Rzeka Liwiec uważana za jedną z najpiękniejszych rzek polskiego niżu, w dolinie której zachowały się wysokie walory krajobrazowe, florystyczne i faunistyczne, liczy sobie 142 km długości.

Trasa spływu poprowadzi nas z Polkowa Daćbogów przez rzekę Liwiec do Sowiej Góry.

Po spływie kajakowym zapewniamy ognisko z pieczonymi kiełbaskami i szanty na żywo.

Zapisy prowadzimy do 29 czerwca 2022 r. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w spływie należy:

• wypełnić ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na stronie www.kajaki.powiatwegrowski.pl
  • wnieść opłatę startową 50 zł od osoby (cena obejmuje udostępnienie 1 miejsca w kajaku dwuosobowym z osprzętem /wiosło + kapok/, pakiet startowy, zabezpieczenie ratowników, transport z miejsca zbiórki do punktu startowego, ognisko z kiełbaskami przy muzyce).

Opłatę startową należy wnieść na konto:

Miejski Klub Sportowy Czarni Węgrów, ul. Powstańców 1, 07-100 Węgrów, rachunek bankowy w PBS w Węgrowie nr:

96 9236 0008 0013 3476 2000 0010

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: Liwiec 142 i podanie imienia i nazwiska uczestnika/uczestników.

W przypadku chęci płynięcia jednym kajakiem z konkretnym uczestnikiem spływu, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres kajaki@powiatwegrowski.pl, podając imiona i nazwiska zespołu (obsady kajaku).

Przewidujemy udział 200 osób (100 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator.

Organizatorem spływu kajakowego Liwiec 142 jest Starostwo Powiatowe w Węgrowie.

UWAGA! – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ