Wyprawka dla nowonarodzonych maluszków z okazji Dnia Dziecka

Wyprawka dla nowonarodzonych maluszków z okazji Dnia Dziecka

Z okazji przypadającego w dniu jutrzejszym Międzynarodowego Dnia Dziecka, przedstawiciele Samorządu Powiatu Węgrowskiego już trzeci rok z rzędu kontynuują akcję „Wyprawka Maluszka”, gdzie przygotowali wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców.

31 maja b.r. Starosta Węgrowski Ewa Besztak i Wicestarosta Marek Renik odwiedzili Szpital Powiatowy w Węgrowie, gdzie na ręce dyrektora SPZOZ w Węgrowie Artura Skóry, ordynatora Oddziału Położniczno-Ginekologicznego Zygmunta Orłowskiego i Oddziału Neonatologicznego Barbary Podgórskiej-Sowy przekazali upominki powitalne dla maluszków. Od dnia dzisiejszego każde nowonarodzone w węgrowskim szpitalu dziecko otrzyma kocyk z logo Powiatu Węgrowskiego i napisem: Witaj na Świecie Maluszku.

Wyjątkowo lekki, puszysty i przytulny kocyk otuli nasze nowonarodzone maleństwa.