Starosta Węgrowski zaprasza do publicznego wglądu dokumentacji dla zadania "Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 4204W Płatkownica – Morzyczyn – (granica powiatu) Kiełczew w miejscowościach: Morzyczyn Włościański i Morzyczyn Włóki" celem zapoznania się z projektem. Ogłoszenie będzie widniało na stronie powiatu węgrowskiego przez okres 14 dni od jego opublikowania tj. od dnia 19 lipca do dnia 30 lipca 2021 roku.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Wydziału Inwestycji i Rozwoju, który znajduje się przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie, do dnia 6 sierpnia 2021 roku włącznie. Po upływie tego terminu koncepcja drogi zostanie zaakceptowana w danym układzie.