powiatwegrowski.pl - Strona główna

"Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 4204W Płatkownica – Morzyczyn – (granica powiatu) Kiełczew w miejscowościach: Morzyczyn Włościański i Morzyczyn Włóki"

Drukuj

Starosta Węgrowski zaprasza do publicznego wglądu dokumentacji dla zadania "Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla rozbudowy drogi powiatowej nr 4204W Płatkownica – Morzyczyn – (granica powiatu) Kiełczew w miejscowościach: Morzyczyn Włościański i Morzyczyn Włóki" celem zapoznania się z projektem. Ogłoszenie będzie widniało na stronie powiatu węgrowskiego przez okres 14 dni od jego opublikowania tj. od dnia 19 lipca do dnia 30 lipca 2021 roku.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Wydziału Inwestycji i Rozwoju, który znajduje się przy ul. Piłsudskiego 23 w Węgrowie, do dnia 6 sierpnia 2021 roku włącznie. Po upływie tego terminu koncepcja drogi zostanie zaakceptowana w danym układzie.
 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.