Wstrzymanie prac przy rozbudowie ul. Zwycięstwa w Węgrowie

Wstrzymanie prac przy rozbudowie ul. Zwycięstwa w Węgrowie

Informujemy, że podczas prac związanych z wykonywaniem kanalizacji deszczowej przy rozbudowie ul. Zwycięstwa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Żagana do ul. Traugutta, natrafiono na ludzkie szczątki.

Prace ekshumacyjne szczątków ludzki prowadzone są pod ścisłym nadzorem archeologicznym oraz Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. W związku z koniecznością wstrzymania robót możliwe jest opóźnienie w terminie wykonania zadania.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Info: Wydział Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Węgrowie