Wręczenie nagród laureatom VIII Logopedycznego Konkursu Recytatorskiego „Językowo-słowne wygibasy”

Wczoraj, 19 kwietnia, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie odbyło się oficjalne wręczenie nagród laureatom VIII Logopedycznego Konkursu Recytatorskiego pt. „Językowo-słowne wygibasy”.

Laureaci:

W młodszej grupie wiekowej - dzieci w wieku przedszkolnym, laureatami zostali

1. Antoni Malinowski - Samorządowe Przedszkole nr 1 w Łochowie
  2. Zofia Litwiniuk - Szkoła Podstawowa nr 3 w Łochowie.
  3. Ignacy Dębkowski - Publiczne Przedszkole w Toporze

Wyróżnienie: Maja Jabłonka - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kołodziążu.

W grupie uczniów klas I-III laureatami zostali:

1. Aleksandra Żelazowska - Szkoła Podstawowa w Trzebuczy
  2. Miłosz Litwiniuk - Szkoła Podstawowa nr. 3 w Łochowie
  3. Jan Damętko - Szkoła Podstawowa nr 3 w Łochowie

Wyróżnienie: Lena Nowak - Zespół Oświatowy w Toporze.

Nagrody wręczały Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie Beata Gashi.