Zamknięcie mostu w ciągu drogi powiatowej nr 4248W w m. Wyszków

Zamknięcie mostu w ciągu drogi powiatowej nr 4248W w m. Wyszków

W związku z awarią obiektu mostowego znajdującego się w ciągu drogi powiatowej nr 4248W Cierpięta – Grębków – Wyszków oraz powstaniem zagrożenia w ruchu drogowym od dnia dzisiejszego (26.01.2023 r.) do odwołania zostaje zamknięty odcinek drogi Ziomaki-Wyszków!

Prosimy o zastosowanie się do znaków oraz nie wjeżdżanie na obiekt mostowy z powodu możliwego zagrożenia zdrowia lub życia uczestników ruchu drogowego!

Na uszkodzonej nawierzchni trwają aktualnie prace naprawcze!

Info: Zarząd Dróg Powiatowych w Węgrowie