XVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

XVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego

Zarząd Powiatu Węgrowskiego. Od lewej: Członkowie Zarządu Andrzej Kruszewski i Paweł Stelmach, Przewodniczący Starosta Krzysztof Fedorczyk, Z-ca Przewodniczacego Wicestarosta Halina Ulińska i Członek Zarzadu Włodzimierz Miszczak. (galeria: 1)

Dnia 3 sierpnia b.r. w sali konferencyjnej im. I.J. Paderewskiego Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyła się XVII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Węgrowskiego.

Podczas obrad Rada Powiatu Węgrowskiego podjęła uchwały w sprawach:

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Węgrowskiego na lata 2016-2035;

- zmian w budżecie Powiatu Węgrowskiego na 2016 r;

- zgłoszenia kandydatury do XVII edycji konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego;

- udzielenia pomocy finansowej dla Miasta Węgrów w 2016 r;

- przyjęcia do realizacji dokumentu pn. „Plan inwestycyjny dla subregionu siedleckiego objętego OSI problemowym pn. „Utworzenie Zintegrowanego Wielofunkcyjnego Węzła Wymiany Pasażerskiej w Siedlcach oraz rozbudowa i modernizacja powiązania z nim układu komunikacyjnego miasta i subregionu siedleckiego”.

Prezydium Rady Powiatu. Od lewej: Wiceprzewodnicząca Lidia Siuchta, Przewodniczący Zygmunt Orłowski, Wiceprzewodniczący Paweł Marchela. (galeria: 2)
Członkowie Rady Powiatu: Od lewej: Piotr Kania, Maciej Górski, Tomasz Kot, Marek Renik. (galeria: 3)
Członkowie Rady Powiatu. Od lewej: Ewa Besztak, Anna Mytkowska, Krzysztof Onaszkiewicz, Artur Lis (galeria: 4)
Czlonkowie Rady Powiatu. Od lewej: Artur Lis, Marek Matusik, Mariola Chmielewska, Paweł Gelbrecht. (galeria: 5)