X Jubileuszowy Koncert Kolęd

X Jubileuszowy Koncert Kolęd

2 lutego 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im.Jana Kochanowskiego w Węgrowie  zagrali X Jubileuszowy Koncert Kolęd w Bazylice, podczas którego Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot.

Występ wzbudził wzruszenie i zachwyt, od nastrojowych kolęd po radosne pastorałki, doborowy repertuar, cudowne wykonanie solistów i chóru przy akompaniamencie instrumentalistów zachwyciło publiczność. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na koncert - to dla Was zagraliśmy, zapraszamy za rok!

W składzie zespołu wokalno- instrumentalnego wystąpili:

wokaliści - Daria Zamaro, Jarosław Korczak, Dominik Kwiecień, Emilia Paczuska, Urszula Królikowska, Martyna Jaczewska, Gabriela Małkowska, Justyna Jaglińska, Wiktoria Skórka, Julia Kodym, Krzysztof Rumocki.

oprawa muzyczna - Szymon Powęzka (gitara), Krzysztof Rumocki (gitara), p.Marcin Mazurek (klawisze), p.Tomasz Nurzyński (instr.perkusyjne).

konferansjerzy - Katarzyna Kalinowska, Jan Wielądek

instruktor muzyki i kierownik zespołu - p. Tomasz Nurzyński