Wizyta studyjna w firmie ADDIT

Wizyta studyjna w firmie ADDIT

Przedstawiciele Samorządu Powiatu Węgrowskiego odbyli wizytę studyjną w firmie ADDIT Sp. z o.o.

W dniu 22 lutego b.r. Starosta Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik i  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie Anna Wieczorek odwiedzili jednego z największych pracodawców z terenu Powiatu Węgrowskiego.

Podczas spotkania Starostowie mieli okazję zapoznać się z nowymi technologiami i procesami, wyróżniającymi ADDIT na rynku lokalnym i międzynarodowym. Rozmowy dotyczyły planów rozwojowych firmy a także dalszej współpracy z Samorządem.