Wizyta na sesji Rady Gminy Miedzna

Wizyta na sesji Rady Gminy Miedzna

Starosta Węgrowski Ewa Besztak wzięła udział w ostatniej sesji Rady Gminy Miedzna, gdzie jednym z poruszanych zagadnień były drogi powiatowe.

26 kwietnia na zaproszenie Przewodniczącego Rady Gminy Miedzna Macieja Batorowicza Starosta Węgrowski Ewa Besztak wraz z Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Marcinem Gąsiorkiem wzięła udział w obradach gminy.

Rozmawiano o stanie dróg powiatowych znajdujących się na terenie gminy oraz o planach inwestycyjnych.