Węgrowska Gala Sportu 2017

Węgrowska Gala Sportu 2017

Świetny występ zespołu AVOCADO (galeria: 1)

7 kwietnia br. o godz. 18.00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się Węgrowska  Gala Sportu, która była podsumowaniem Plebiscytu na Najlepszego Sportowca roku 2016. Organizatorem wydarzenia był Samorząd Miasta Węgrowa przy współpracy z Węgrowskim Ośrodkiem Kultury.

Podczas Gali uhonorowani zostali laureaci w następujących kategoriach:

• Najlepszy Sportowiec Roku 2016 – Martyna Myszkowska, Zuzanna Zabadała i Gabriela Olędzka
  • Trener Roku 2016 – Anna Wielogórska
  • Najciekawsza Impreza Sportowa w Węgrowie w Roku 2016– I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc
  • Sponsor Roku 2016 -   Firma Addit
  • Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa -  Mariusz Miechowicz wybitny siatkarz
  • Zasłużony dla Węgrowskiego Sportu – Henryk Giers

W imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego Wicestarosta Halina Ulińska i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lidia Siuchta złożyły zwycięzcom gratulacje i wręczyły upominki.

Uroczystość uświetniły swym występem: zespół tańca nowoczesnego AVOCADO oraz Grupa Wokalna z Węgrowskiego Ośrodka Kultury.

Prowadzący Galę: Dyrektor WOK Katarzyna Zabadała i Sebastian Gontarz (galeria: 2)
Zwyciężczynie w kategorii: Najlepszy Sportowiec Roku 2016 (galeria: 3)
Wicestarosta Węgrowski Halina Ulińska i Przewodnicząca Rady Powiatu Lidia Siuchta składają gratulacje dla zwyciężczyni w kategorii Trener Roku 2016 - Anny Wielogórskiej (galeria: 4)
Wicestarosta Halina Ulinska i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lidia Siuchta pogratulowały Panu Mariuszowi Miechowiczowi, który został zwycięzcą w kategorii  Wybitny Sportowiec Rodem z Węgrowa. (galeria: 5)