Uroczyste zakończenie sezonu startowego NIKE Węgrów 2015/2016

Uroczyste zakończenie sezonu startowego NIKE Węgrów 2015/2016

Siatkarki NIKE Węgrów, kadra i sponsorzy (galeria: 1)

17 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie sezonu 2015/2016 siatkówki kobiet Powiatowo Miejskiego Klubu NIKE Węgrów. Drużyna uplasowała się na siódmej pozycji I ligii siatkówki kobiet. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, sponsorzy, sympatycy klubu, siatkarki NIKE Węgrów oraz sztab szkoleniowy zespołu. Gości przywitali prezes klubu Wojciech Górecki i wiceprezes Jacek Stosio.

Skład zespołu NIKE Węgrów: Izabela Zackiewicz kapitan zespołu i przyjmująca; Katarzyna Wawrzyniak rozgrywająca; Angelika Szostok przyjmująca; Pola Nowacka przyjmująca; Katarzyna Urbanowicz środkowa; Natalia Bielińska przyjmująca; Natali Flaviani środkowa; Marta Ciesiulewicz przyjmująca; Małgorzata Kupisz rozgrywająca; Dominika Makowska libero; Dominika Witowska środkowa; Izabela Panufnik przyjmująca; Adrianna Lewandowska  środkowa.

Kadra zespołu: I trener Robert Kupisz; II trener Wojciech Witkowski; kierownik drużyny Przemysław Skulimowski; masażysta Tomasz Brzezik; Prezes Klubu Wojciech Górecki; V-ce Prezes Jacek Stosio.

Samorząd Powiatu Wegrowskiego wspiera rozwój piłki siatkowej kobiet. Powiatowo Miejski Klub Sportowy NIKE Węgrów otrzymuje w każdym roku dofinansowanie. W 2012 r. został utworzony Siatkarski Ośrodek Szkolny w II Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie. W 2015 r. powołano Akademię Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w ramach której odbywają się finansowane przez Samorząd Powiatu Węgrowskiego zajęcia piłki siatkowej dziewczat w 6 szkołach podstawowych i 5 gimnazjach Powiatu Węgrowskiego.

Prezes Klubu Wojciech Górecki wręczył pamiątkowe statuetki zawodnikom i sponsorom. Obecna na uroczystości Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała organizacji i efektów pracy w sezonie startowym 2015/2016, podkreśliła znaczenie NIKE Węgrów w promocji Powiatu i wręczyła w imieniu Samorządu Powiatu Węgrowskiego podziękowania i upominki zawodniczkom oraz kadrze klubu.

Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała siatkarkom za ich zaangażowanie i grę wręczając statuetki (galeria: 2)
Wicestarosta Halina Ulińska wręczyła statuetkę i podziękowała I trenerowi NIKE Węgrów Robertowi Kupiszowi (galeria: 3)
Wicestarosta Halina Ulińska pogratulowała sukcesu zespołowi NIKE Węgrów, prezesom klubu i kadrze (galeria: 4)
Wicestarosta Halina Ulińska wręczyła statuetkę sponsorowi klubu, którego zakład wykonał statuetki, prezesowi firmy Addit Marianowi Klimkowi (galeria: 5)