Spotkanie z seniorami

Spotkanie z seniorami

Dnia 4 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie Wicestarosta Halina Ulińska spotkała sę z członkami Klubu Seniora z Wyszkowa. Głównym tematem rozmów były sprawy organizacyjne i program imprezy pn. " Otwarcie sezonu turystycznego w Powiecie Węgrowskim", która w tym roku odbędzie się 23 czerwca w Węgrowie. W poprzednim roku, tj. 2017 " Otwarcie sezonu turystycznego w Powiecie Węgrowskim" odbyło się w Wyszkowie nad Liwcem. Ponadto Wicestarosta Halina Ulińska wyraziła uznanie dla Przewodniczącej Klubu Seniora z Wyszkowa Pani Anny Boruc i wręczyła zgromadzonym słodkie upominki z logo Powiatu Węgrowskiego. Podczas zebrania panowała miła atmosfera.