Spotkanie z przedstawicielami mieszkańców Starej Trzcianki (gm. Grębków)

Spotkanie z przedstawicielami mieszkańców Starej Trzcianki (gm. Grębków)

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie w terenie z mieszkańcami miejscowości z terenu Gminy Grębków sąsiadujących z nowo wybudowanym odcinkiem autostrady A2.

W spotkaniu uczestniczyli Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, sołtys wsi Stara Trzcianka Iwona Górna, Radny Gminy Grębków Bogdan Grabowski oraz przedstawiciele mieszkańców.

Rozmowy dotyczyły potencjalnych planów na poprawę jakości nawierzchni, które będą realizowane w oparciu o możliwości inwestycyjne gminy i powiatu.