powiatwegrowski.pl - Strona główna

Spotkanie z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich

Drukuj
(galeria: 1)

Dzisiaj (9.06.2021 r.) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się spotkanie dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich poświęcone konkursowi „Jadą, goście jadą… i czym ich podejmiemy?”.

W wydarzeniu wzięli udział organizatorzy konkursu: Senator RP Maria Koc, Wicestarosta Marek Renik, Kierownik ARiMR w Węgrowie Artur Salach oraz przedstawiciele KGW z terenu powiatu węgrowskiego.

Szczegóły na temat konkursu wraz załącznikami znaleźć można tutaj:
https://powiatwegrowski.pl/aktualnosci/wiadomosci-dnia/konkurs-kulinarny-dla-kol-gospodyn-wiejskich-jada-goscie-jada-i-czym-ich-podejmiemy.6964/

Termin nadsyłania prac konkursowych wydłużono do końca czerwca. Nadesłane prace konkursowe staną się bazą książki kucharskiej, dzięki której utrwalone zostanie dziedzictwo kulinarne powiatu węgrowskiego.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.