Spotkanie z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich

Spotkanie z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich

Dzisiaj (9.06.2021 r.) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się spotkanie dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich poświęcone konkursowi „Jadą, goście jadą… i czym ich podejmiemy?”.

W wydarzeniu wzięli udział organizatorzy konkursu: Senator RP Maria Koc, Wicestarosta Marek Renik, Kierownik ARiMR w Węgrowie Artur Salach oraz przedstawiciele KGW z terenu powiatu węgrowskiego.

Szczegóły na temat konkursu wraz załącznikami znaleźć można tutaj:

Termin nadsyłania prac konkursowych wydłużono do końca czerwca. Nadesłane prace konkursowe staną się bazą książki kucharskiej, dzięki której utrwalone zostanie dziedzictwo kulinarne powiatu węgrowskiego.