Spotkanie wigilijne pracowników Starostwa

Spotkanie wigilijne pracowników Starostwa

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Węgrowie w dniu 20 grudnia 2017 r. spotkali się przy wigilijnym stole, aby złożyć sobie przedświąteczne życzenia. W tym wyjątkowym dniu, obecnym na wigilii towarzyszyli także: Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, ks. Dziekan Leszek Gardziński, Członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Kruszewski i Włodzimierz Miszczak. Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk w imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu złożył zebranym życzenia. Podziękował także pracownikom Starostwa Powiatowego za rok ciężkiej pracy. – Miniony rok 2017 był dla powiatu bardzo udany. Zrealizowaliśmy dużo potrzebnych dla mieszkańców inwestycji a to także zasługa wszystkich Was – mówił Starosta. Życzę aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia  i Nowy Rok - ten szczególny, bo 100.  rok w niepodległym Państwie Polskim, to był dla wszystkich piękny i radosny czas. Niech  te wyjątkowe, szczere i wspólnotowe dni, będą dla nas niezapomnianym przeżyciem. Życzę, abyśmy w Nowym 2018 Roku byli dla siebie życzliwi i zwyczajnie dobrzy.” Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.