Rozstrzygnięcie XI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.: „Mój Anioł Stróż”

16  maja 2023 roku o godz. 12.00 w Katolickim Przedszkolu św. Antoniego w Węgrowie odbyło się rozstrzygnięcie XI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego  pt.: „Mój Anioł Stróż”. W imieniu Starosty Węgrowskiego nagrody i dyplomy wręczał Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz.

Na konkurs wpłynęło 306 prac z  58 placówek. Nagrodzono 46 dzieci. Organizatorami konkursu byli ks. Krzysztof Mielnicki dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa  Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, dyrektor ks. Romuald Kosk oraz Iwona Serafińska dyrektor Katolickiego Przedszkola Św. Antoniego w Węgrowie.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Biskup Drohiczyński Piotr Sawczuk, Senator RP Maria Koc, Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak, Burmistrz Miasta Węgrów Paweł Marchela oraz Akademia Katolicka w Warszawie.