Powiatowy Dzień Edukacji w Węgrowie

Powiatowy Dzień Edukacji w Węgrowie

Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk rozpoczął uroczystość i przywitał gości (galeria: 1)

W Węgrowskim Ośrodku Kultury 16 października 2015r. odbyły się uroczystości Powiatowego Dnia Edukacji. Na obchody przybyli nauczyciele narodzeni  Nagrodą Starosty Węgrowskiego, nauczyciele poszczególnych szkół i placówek nagrodzeni nagrodami dyrektorów, dyrektorzy szkół, Pani Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pani Milena Królikowska dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie, przewodniczący Rad Miast i Gmin Powiatu Węgrowskiego, Burmistrzowie i Wójtowie, Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie st. bryg. mgr inż. Jarosław Soszyński i dyrektorzy instytucji Powiatu Węgrowskiego. Nagrody Starosty za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali:

Małgorzata Janiuk – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

Izabela Ratyńska – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie

Andrzej Suchenek – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

Mariusz Dobijański – dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku

Aldona Marcinowska – Nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

Magdalena Miałkowska – logopeda w Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej w Węgrowie

Anna Pękul – Nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie

p. Elżbieta Chorzelewska – Nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Joanna Ewa Gorczyca – Nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

Kamil Kiełek – Nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem

Podczas Uroczystości dyrektorzy szkół prowadzonych przez Powiat Węgrowski wręczyli nagrodzonym nauczycielom Nagrody Dyrektorów. Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie.

fot.: Starostwo Powiatowe w Węgrowie/ Janusz Baum

Pani Magdalena Olszewska podała komendę wprowadzenia sztandarów Starostwa Powiatowego w Węgrowie i I LO w Węgrowie (galeria: 2)
Pani Elżbieta Lanc Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego złożyła życzenia nauczycielom (galeria: 3)
Pani Milena Królikowska Dyrekotr Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie złożyła życzenia nauczycielom (galeria: 4)