Podsumowanie sezonu NIKE Węgrów

Podsumowanie sezonu NIKE Węgrów

Pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami uroczystości. (galeria: 1)

8 kwietnia b.r. w Hotelu Everest w Węgrowie odbyło się podsumowanie i zakończenie sezonu 2016/2017 siatkówki kobiet Powiatowo Miejskiego Klubu NIKE Węgrów. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, sponsorzy, sympatycy klubu, siatkarki NIKE Węgrów oraz sztab szkoleniowy zespołu. Gości przywitali prezes klubu Wojciech Górecki i wiceprezes Jacek Stosio.

Skład zespołu NIKE Węgrów: Adrianna Czaplicka rozgrywająca, Małgorzata Kupisz rozgrywająca, Zuzanna Lipińska środkowa, Matusz Natalia przyjmująca, Pola Nowacka libero,  Izabela Panufnik   przyjmująca, Joanna Prokop atakująca, Justyna Raczyńska przyjmująca, Izabela Soja rozgrywająca,  Aleksandra Szymańska środkowa, Klaudia Świstek przyjmująca,  Magdalena Wojtkiewicz środkowa.

Kadra zespołu: I trener Robert Kupisz; II trener Wojciech Witkowski; kierownik drużyny Przemysław Skulimowski; masażysta Tomasz Brzezik.

Podczas uroczystości Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Wicestarosta Halina Ulińska, która złożyła gratulacje za osiągane wyniki zawodnikom i kadrze trenerskiej, wręczając upominki. Wicestarosta podkreśliła, że Powiat Węgrowski wspiera rozwój piłki siatkowej corocznie dofinansowując działalność Powiatowo Miejskiego Klub Sportowego NIKE Węgrów, Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w II Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie a także Akademię Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała Pani Małgorzacie Kupisz za kolejny sezon piłkarski. (galeria: 2)
Wicestarosta Halina Ulińska podziękowała zawodniczkom NIKE Węgrów utrzymania się w pierwszej lidze. (galeria: 3)
Podziękowanie dla Samorządu Powiatu Węgrowskiego i puchar odebrała Wicestarosta Halina Ulińska. (galeria: 4)