Otwarcie drogi i przekazanie samochodu strażackiego na terenie Gminy Łochów

Otwarcie drogi i przekazanie samochodu strażackiego na terenie Gminy Łochów

W poniedziałek 28 czerwca na terenie Gminy Łochów odbyły się uroczystości, w których na zaproszenie Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego udział wzięli Starosta Węgrowski Ewa Besztak oraz Wicestarosta Marek Renik.

Pierwszą z nich było otwarcie ulicy Broniewskiego w Ostrówku, która została sfinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, drugą z kolei było uroczyste przekazanie nowego samochodu strażackiego dla jednostki OSP Łochów Fabryczny.

W wydarzeniu wzięli także udział: Senator RP Maria Koc, Poseł na Sejm RP Henryk Kowalczyk, Poseł na Sejm RP Maciej Górski, Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski, Mazowiecki Komendant Państwowej Straży Pożarnej gen. Jarosław Nowosielski, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, Kierownik Delegatury WUM w Siedlcach Anna Kaszuba, Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego Joanna Bala, Wiceprezes WFOŚiGW Kamila Mokrzycka, Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie Jarosław Soszyński, Komendant Powiatowy PSP w Wyszkowie Rafał Balcer, Nadleśniczy Nadleśnictwa Wyszków Waldemar Wańczyk, a także przedstawiciele samorządów, lokalnych firm i mieszkańcy.