#NowaPiątka w powiecie węgrowskim

#NowaPiątka w powiecie węgrowskim

Łochów i Węgrów to miejscowości, które 5 kwietnia odwiedził bus promujący pięć nowych propozycji społecznych rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski wspólnie z Kierownik Delegatury MUW w Siedlcach Anną Kaszubą promowali programy: #EmeryturaPlus, #500Plus dla każdego dziecka, #BezPITdlaMłodych, #NiższyPIT i #PołączeniaLokalne.

W spotkaniu na Rynku Mariackim w Węgrowie udział wzięła również Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa Zofia Paczóska, Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański oraz przedstawiciele instytucji. Wicemarszałek Senatu RP Marię Koc reprezentował Dyrektor Biura Michał Piotrowski.

Po spotkaniu na Rynku Mariackim Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski odwiedził Starostwo Powiatowe w Węgrowie.