„Mówimy NIE uzależnieniom”

„Mówimy NIE uzależnieniom”

Rozgrywki (galeria: 1)

„Mówimy NIE uzależnieniom”- pod takim hasłem Akademia S.O.S. rozegrała 30 maja II Siatkarski Turniej Niedźwiadka. Uroczystość otwarcia turnieju dokonała Wicestarosta Halina Ulińska oraz zastępca Burmistrza Miasta Węgrowa Leszek Redosz.  Na halę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego zawitało ponad 140 dziewczynek ze szkół podstawowych z powiatu węgrowskiego. Rywalizowało między sobą 48 zespołów w 6 kategoriach. Najmłodsze zawodniczki z klasy trzeciej grały w łapankę. Klasy czwarte zostały podzielone na dwie grupy bardziej zaawansowane i mniej. Trójkami grały klasy piąte, natomiast czwórkami rywalizowały klasy szóste. Każda uczestniczka otrzymała koszulkę ufundowaną przez Miejską  Komisję ds.  Profilaktyki Resocjalizacji i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz firmę ML MEBLE. Wyróżnionym zawodniczkom medale wręczał sponsor turnieju pan R. Niszcz  reprezentującą firmę ML MEBLE wraz  z naszą ambasadorką Marleną Mieszałą. Świetnie w roli sędziów spisały się jak zwykle podopieczne z naszego Ośrodka, uczennice z pierwszej, drugiej  klasy II Liceum Ogólnokształcącego Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Węgrowie.

Pamiątkowe zdjęcie po otwarciu turnieju. (galeria: 2)
Wicestarosta Halina Ulińska otworzyła turniej (galeria: 3)
Barbara Murawska przedstawiła założenia turnieju (galeria: 4)
Głos zabrał Wiceburmistrz Węgrowa Leszek Redosz. Obok Wicestarosta Halina Ulińska (galeria: 5)