Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Węgrowie

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Węgrowie

Wicestarosta Halina Ulińska i Komendanci PSP przywitali uczestników XIII Mistrzostw Wojewódzkich (galeria: 1)

W Węgrowie  zostały zorganizowane dnia 28 października 2015 r. XIII Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej. Wicestarosta Halina Ulińska przywitała 8 zespołów, które zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich. Podkreśliła znaczenie dobrej kondycji w pracy strażaka, a uprawianie wybranej dyscypliny sportu ma znaczenie dla zachowania dobrej sprawności fizycznej. Organizatorem był Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendant Powiatowy PSP w Węgrowie.

Poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:

1. Warszawa

2. Radom

3. Nowy Dwór Mazowiecki

4. Sochaczew

5. Kozienice

6. Węgrów

7. Mława

8. Ostrów Mazowiecka

Najlepszym strzelcem zawodów został zawodnik KM PSP Radom Wojciech  Bajor (7 bramek). Decyzją kierowników drużyn i sędziów wyróżnienia otrzymali:

- najlepszy bramkarz zawodów Bogdan Smoter- KM PSP Warszawa;

-najlepszy piłkarz zawodów Wojciech Bajor- KM PSP Radom.

Drużyny zakwalifikowane do eliminacji XIII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego (galeria: 2)
Zwycięska drużyna m.st. Warszawy (galeria: 3)