powiatwegrowski.pl - Strona główna

Konwent Wójtów i Burmistrzów

Drukuj
(galeria: 1)

Merytoryczne dyskusje zdominowały kolejny w tym roku konwent wójtów i burmistrzów z terenu Powiatu Węgrowskiego, który odbył się 8 maja b.r. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie.

Zabranych powitał przewodniczący konwentu Wójt Gminy Liw Bogusław Szymański, który nakreślił tematykę spotkania. Wśród omawianych spraw znalazły się m.in: planowane remonty i budowa dróg powiatowych, organizacja uroczystości upamiętniającej wejście Polski do UE i możliwości dofinansowania zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla PSP w Węgrowie, o którą zwrócił się Komendant PSP w Węgrowie  Jarosław Soszyński. Samorządowcy dyskutowali także nad inwentaryzacją przydomowych oczyszczalni ścieków a także sposobami postępowania z dzikimi zwierzętami.

Obecna na konwencie Starosta Węgrowski Ewa Besztak, wspólnie z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Marcinem Gąsiorkiem i pracownikiem Wydziału Inwestycji i Rozwoju Małgorzatą Potocką omówili wstępne plany dotyczące przyszłych prac na drogach powiatowych.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)
(galeria: 5)
(galeria: 6)
(galeria: 7)
(galeria: 8)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.