Koncert pieśni pasyjnych w Miedznie

Koncert pieśni pasyjnych w Miedznie

Z inicjatywy Wicemarszałek Senatu RP Marii Koc w miedzeńskiej Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Zwiastowania NMP odbył się koncert pieśni pasyjnych kameralnego chóru KOE z Sokołowa Podlaskiego.

Wydarzenie odbyło się w niedziele 31 marca. Uczestników w klimat koncertu wprowadził dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Marcin Celiński, a rekolekcyjną homilię wygłosił ks. dr Robert Grzybowski.

W wydarzeniu Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentował Wicestarosta Węgrowski Marek Renik.