Dzień Kobiet w Starostwie

Dzień Kobiet w Starostwie

Każda z Pań otrzymała piękną różę (galeria: 1)

W dniu 8 marca w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uczestniczyły w nim Panie pracujące w urzędzie a także Panie dyrektor pracujące w placówkach prowadzonych przez Powiat Węgrowski. W imieniu władz powiatu życzenia złożył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk. Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Sadzewiczowej w Łochowie pod kierownictwem dyrektora placówki Andrzeja Suchenka. Na zakończenie na wszystkich czekał przygotowany słodki poczęstunek.

Życzenia złożył Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk (galeria: 2)
Za występ uczniom ZSP w Łochowie podziękowały władze powiatu. (galeria: 8)