powiatwegrowski.pl - Strona główna

„Węgrów w miniaturze” czyli nowy konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej w Węgrowie

Drukuj
(galeria: 1)

Informacja o nowym konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Węgrowie

Ogłaszamy kolejny konkurs! Tym razem „Węgrów w miniaturze” na makietę Węgrowa. Zadanie polega na wykonaniu makiety, na której będzie przynajmniej jedna budowla charakterystyczna dla Węgrowa i minimum pięć innych budynków, a także dodatkowe odnośniki, takie jak np. układ ulic, park, rzeka, zabytki w odpowiedniej skali. Odwzorowana może być dawna lub obecna infrastruktura, część miasta, fragment zabudowy, zabytki zgodnie z prawidłową lokalizacją, jak również życie codzienne.

Pracę należy dostarczyć do 30 kwietnia 2021 r. do Domu Gdańskiego (Węgrów, Rynek Mariacki 11) wraz z podpisanymi kartą zgłoszeniową i oświadczeniem. W konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki i uczniowie różnych typów szkół z terenu powiatu węgrowskiego. Pracę można wykonać indywidualnie lub grupowo, także rodzinnie (dopuszczone są grupy rodzinne – składające się z dorosłych i dzieci). Więcej informacji w regulaminie konkursu. 

W załączeniu regulamin, wzór oświadczenia i zgłoszenia oraz plakat.

Info: Miejska Biblioteka Publiczna w Węgrowie

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.