Uroczyste wręczenie Stypendiów w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie

1 października Stypendia Starosty otrzymali także uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Nagrody przyznane zostały w ramach stypendium wspierającego wyrównywanie szans edukacyjnych.

W uroczystości oprócz samych stypendystów udział wzięli także: Starosta Ewa Besztak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Onaszkiewicz, Wicestarosta Marek Renik, Dyrektor SOSz-W w Węgrowie Hanna Kasperowicz i Wicedyrektor Agnieszka Wiśniewska a także uczniowie klas młodszych, którzy dla zebranych przygotowali część artystyczną.

Stypendium Starosty Węgrowskiego

wspierającego wyrównywanie szans edukacyjnych z osiągnięć uzyskanych w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

Średnia ocen, osiągnięcie

Kacper Gajewski, SPS, klasa IVB