Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy

IMG_1629 (galeria: 1)

W dniu 07.11 br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie zorganizowane zostało w ramach realizacji zadań Obrony Cywilnej w tym zakresie przez Wydział Zarządzania Kryzysowego Starostwa wspólnie z Urzędem Miasta Węgrowa oraz przy współpracy Inspektora ds. BHP tutejszego urzędu. Szkolenie w części teoretycznej jak i ćwiczenia praktyczne przeprowadził bryg. w st . spocz. Marek Gołębiewski-trener ochrony ludności –prelegent Międzywojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Obrony Cywilnej i Administracji w Białymstoku .W szkoleniu wzięli udział pracownicy Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Urzędu Miasta oraz jednostek podległych.

Tekst:

Włodzimierz Cichocki