Spotkanie z Posłem na Sejm RP Markiem Sawickim

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Markiem Sawickim

W Starostwie Powiatowym w Węgrowie dn. 17 czerwca br. odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm RP Markiem Sawickim. Tematem spotkania było m.in.: omówienie możliwości dotyczących zwiększenia retencji dopływów Bugu w ramach przedsięwzięcia planowanego do realizacji projektu LIFE w perspektywie finansowej 2021-2027 oraz promocja walorów turystycznych doliny Bugu wraz z jego dopływami oraz sprawy bieżące.

W wydarzeniu uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Marek Sawicki, Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik, Sekretarz Powiatu Adrian Majewski, dyrektor Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim Stanisław Sawicki i kierownik Działu Utrzymania Wody Dominik Sobieszczak, Radny Rady Powiatu Krzysztof Fedorczyk, Prezes LGD "Bądżmy Razem" Jadwiga Snopkiewicz, Wójt Gmin Liw Katarzyna Żelazowska, Wójt Gminy Korytnica Grażyna Chrupek, Wiceburmistrz Węgrowa Halina Ulińska, Burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski, Wójt Gminy Grębków Bogdan Doliński, Wójt Gminy Miedzna Tadeusz Okulus, Wójt Gminy Stoczek Zbigniew Kłuszek, Wójt Gminy Wierzbno Emil Wąsowski, z-ca Wójta Gminy Sadowne Marcin Gręda, Radny Gminy Grębków Waldemar Sawicki i pracownicy merytoryczni wydziałów Starostwa Powiatowego w Węgrowie.