Spotkanie w sprawie wolnych miejsc w szkołach ponadpodstawowych na terenie Powiatu Węgrowskiego

Dnia 25 lipca br. Wicestarosta Węgrowski Marek Renik wraz z Sekretarzem Powiatu Adrianem Majewskim oraz Zastępcą Naczelnika Wydziału Oświaty Sylwią Rybak spotkali się w budynku starostwa, aby omówić temat związany z liczbą miejsc w szkołach na terenie powiatu. Podczas spotkania poruszono kwestie dostępności miejsc w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Węgrowski.

Na terenie powiatu dostępne są miejsca w następujących placówkach:

• Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

• Liceum ogólnokształcące (profil wojskowy)
    • Technikum (ekonomista, handlowiec, informatyk, elektryk, mechanik, agrobiznes)
    • Branżowa Szkoła I stopnia (mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz, klasa wielozawodowa)
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie

• Liceum ogólnokształcące
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem

• Liceum ogólnokształcące
  • Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku

• Branżowa Szkoła I stopnia (klasa wielozawodowa)