powiatwegrowski.pl - Strona główna

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Drukuj
(galeria: 1)

2 września placówki prowadzone przez Powiat Węgrowski rozpoczęły nowy rok szkolny. Nauczyciele oraz uczniowie spotkali się tego dnia na uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego.

Wicestarosta Węgrowski Marek Renik uczestniczył w oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie.

W Zespole Szkół Ponadpostawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Powiat Węgrowski reprezentował członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Brygida Górniaczyk.

W rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem uczestniczył inspektor ds. oświaty Tomasz Nowakowski, z kolei w Ostrówku inspektor ds. oświaty Olga Zalewska.

W Specjalnym Ośrodeku Szkolno-Wychowawczy obecny był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Krzysztof Onaszkiewicz.

(galeria: 2)
(galeria: 3)
(galeria: 4)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.