Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września placówki prowadzone przez Powiat Węgrowski rozpoczęły nowy rok szkolny. Nauczyciele oraz uczniowie spotkali się tego dnia na uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego.

Wicestarosta Węgrowski Marek Renik uczestniczył w oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie.

W Zespole Szkół Ponadpostawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Powiat Węgrowski reprezentował członek Zarządu Powiatu Tadeusz Kot.

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowała Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Węgrowskiego Brygida Górniaczyk.

W rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem uczestniczył inspektor ds. oświaty Tomasz Nowakowski, z kolei w Ostrówku inspektor ds. oświaty Olga Zalewska.

W Specjalnym Ośrodeku Szkolno-Wychowawczy obecny był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Krzysztof Onaszkiewicz.