Ostatnia zwyczajna Sesja Rady Powiatu Węgrowskiego kadencji 2018-2024
21 marca 2024r. odbyła się ostatnia LXXV zwyczajna Sesja Rady Powiatu Węgrowskiego VI kadencji.
Po zakończonych obradach lokalni samorządowcy a także przedstawiciele jednostek organizacyjnych powiatu, na ręce Starosty Węgrowskiego Ewy Besztak i Przewodniczącego Rady Powiatu Leszka Redosza złożyli podziękowali Zarządowi i Radzie za bardzo dobrą współpracę w czasie kończącej się w kwietniu br. VI kadencji Rady.
Podziękowania dla Radnych i osób współpracujących z Samorządem Powiatu Węgrowskiego w latach 2018-2014 złożyli także: Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz i Wicestarosta Węgrowski Marek Renik.
Pamiątkowe statuetki otrzymali:
- Radni Rady Powiatu Węgrowskiego VI kadencji:
Ewa Besztak | Starosta Węgrowski |
Marek Renik | Wicestarosta Węgrowski |
Leszek Redosz | Przewodniczący Rady Powiatu |
Brygida Górniaczyk | Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu |
Krzysztof Onaszkiewicz | Wiceprzewodniczący Rady Powiatu |
Tadeusz Kot | Członek Zarządu Powiatu |
Artur Lis | Członek Zarządu Powiatu |
Włodzimierz Miszczak | Członek Zarządu Powiatu |
Krzysztof Fedorczyk | Radny Rady Powiatu |
Paweł Gelbrecht | Radny Rady Powiatu |
Paweł Stelmach | Radny Rady Powiatu |
Jarosław Grenda | Radny Rady Powiatu |
Łukasz Komorowski | Radny Rady Powiatu |
Andrzej Kruszewski | Radny Rady Powiatu |
Leszek Łozowski | Radny Rady Powiatu |
Anna Mytkowska | Radny Rady Powiatu |
Lidia Siuchta | Radny Rady Powiatu |
Adam Strąk | Radny Rady Powiatu |
Małgorzata Zyśk | Radny Rady Powiatu |
- Wójtowie i Burmistrzowie z terenu powiatu
Paweł Marchela | Burmistrz Węgrowa |
Robert Gołaszewski | Burmistrz Łochowa |
Bogusław Szymański | Wójt Gminy Liw |
Bogdan Doliński | Wójt Gminy Grębków |
Tadeusz Okulus | Wójt Gminy Miedzna |
Stanisław Komudziński | Wójt Gminy Korytnica |
Waldemar Cyran | Wójt Gminy Sadowne |
Zbigniew Kłusek | Wójt Gminy Stoczek |
Emil Wąsowski | Wójt Gminy Wierzbno |
- przedstawiciele jednostek organizacyjnych powiatu i instytucji współpracujących
Ewa Dmowska | Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Węgrowie |
Joanna Gołębiewska-Kokoszka | Dyretor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie |
Agnieszka Ludwin | Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie |
Sławomir Ryszawa | Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem |
Maria Pełka | Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku |
Hanna Kasperowicz | Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kornela Makuszyńskiego w Węgrowie |
Mariusz Dobijański | Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Czesława Czapówa w Jaworku |
Beata Gashi | Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie |
Agata Kuczyńska | Dyrektor Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Ignaś" i "Helenka” w Kaliskach |
Artur Skóra | Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Węgrowie |
Anna Wieczorek | Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie |
Sylwia Domżała-Kurtiak | Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie |
Marcin Gąsiorek | Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Węgrowie |
Aldona Boruc | po. Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Węgrowie |
Longina Myszkowska | Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie |
insp. Zbigniew Zięcina | Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie |
st. kpt. mgr inż. Mateusz Bieniak | Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie |
Jolanta Chojęta | Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego w Węgrowie |
Piotr Domański | Powiatowy Lekarz Weterynarii w Węgrowie |
Elżbieta Trojanowska | Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworku |
Jadwiga Snopkiewicz | Prezes Lokalnej Grupy Działania "Bądźmy Razem" |
- radcowie prawni
Anna Akonom |
Piotr Sójka |
- naczelnicy i ściśle współpracujący z Radą i Zarządem Powiatu pracownicy Starostwa Powiatowego w Węgrowie
Anna Pawełas | Skarbnik Powiatu |
Marzena Gromek | Sekretarz Powiatu |
Małgorzata Plewka | Geodeta Powiatowy |
Hanna Zanik | Naczelnik Wydziału Administracyjno-Społecznego |
Iwona Gołoś | Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu |
Tadeusz Krupa | Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki |
Adrian Majewski | Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu |
Włodzimierz Cichocki | Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego |
Bożena Gierej | Naczelnik Wydziału Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa |
Ewa Ufnal | Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju |
Wanda Mroczek | Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa |
Magdalena Dąbkowska | |
Marta Brzezik | |
Ewa Kosiorek | |
Piotr Rychlik | |
Wojciech Kasperowicz | |
Piotr Sadolewski |