Uruchomienie syren alarmowych w dniu 1.08.2019

Uruchomienie syren alarmowych w dniu 1.08.2019

Wydział Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Węgrowie informuje, że w dniu 1 sierpnia br. o godz. 17.00 – na terenie miasta Węgrowa zostaną uruchomione syreny alarmowe. Włączenie syren odbędzie się na podstawie Zarządzenia nr 162 Wojewody Mazowieckiego z dnia 23 lipca 2019r. w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wykrywania i alarmowania na terenie województwa mazowieckiego. Syreny zostaną uruchomione na okres 1 minuty i będą emitować dźwięk ciągły.

Naczelnik WZK

Włodzimierz Cichocki