Próba syren alarmowych

Próba syren alarmowych

Wydział Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Węgrowie, informuje, że w dniu 6 czerwca br. w godz. od 09.00- 13.00, podczas ćwiczeń pk. RENEGADE-SAREX-17/I- może zostać przeprowadzona głośna próba syren alarmowych. Ćwiczenia odbędą się na podstawie Zarządzenia Nr 179 Wojewody Mazowieckiego z dnia 23 maja 2017r., w sprawie przeprowadzenia wojewódzkiego treningu Systemu Wykrywania i Alarmowania. W przypadku otrzymania sygnału, zostaną uruchomione syreny na terenie miasta Węgrowa.

Naczelnik WZK

Włodzimierz  Cichocki