KOMUNIKAT! POMOC DLA OBYWATELI W KWARANTANNIE

KOMUNIKAT! POMOC DLA OBYWATELI W KWARANTANNIE

W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się koronawirusa COVID – 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informujemy, że uruchomiono platformę Link POMOC >> przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej i powiatowymi centrami pomocy rodzinie.

Na co mogą liczyć osoby objęte kwarantanną

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie będą pełnili dyżury pod numerami telefonów: 25 792 02 90 (w godzinach 8.00 – 15.00) oraz 664 747 024 (od 7.30 do 19.00 i w weekendy od 7.30 do 19.00), w celu udzielania niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym, w tym także w ramach funkcjonowania nieodpłatnego specjalistycznego poradnictwa (psychologicznego).