"Wesele” Stanisława Wyspiańskiego i przedstawienie postaci Wincentego Witosa - cykl obchodów 100.lecia

„Wesele” Stanisława Wyspiańskiego i przedstawienie postaci Wincentego Witosa, to główne tematy uroczystości zorganizowanej przez Powiat Węgrowski w ramach cyklu obchodów 100. Lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, która odbyła się 20 marca 2018 r. w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury. Na scenie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, którzy przygotowali dla zebranych fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.