powiatwegrowski.pl - Strona główna

Maseczki ochronne dla służb

Drukuj
(galeria: 1)

W dniu 7 kwietnia br., Starostwo Powiatowe w Węgrowie przekazało kolejną partię maseczek ochronnych dla jednostek z terenu powiatu węgrowskiego. Tym razem maseczki otrzymali: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgrowie, Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie.

Są to instytucje które znajdują się na pierwszej linii walki z koronawirusem. W sumie przekazano 1650 szt. maseczek z czego najwięcej przekazano dla SP ZOZ w Węgrowie. Maseczki zostały pozyskane od Wojewody Mazowieckiego przez Wydział Zarządzania Kryzysowego tut. Urzędu z Wojewódzkiego Magazynu Obrony Cywilnej.  Maseczki posłużą pracownikom i funkcjonariuszom ww. instytucji, mającym w swojej pracy na co dzień bezpośredni kontakt z osobami chorymi.

Info: Naczelnik WZK / Włodzimierz Cichocki

(galeria: 2)
(galeria: 3)

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.