Konkurs na logo ekspozycji muzealnej: „Węgrów – miasto wielu kultur i religii”

Konkurs na logo ekspozycji muzealnej: „Węgrów – miasto wielu kultur i religii”

Parafia Rzymskokatolicka św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy w Węgrowie ogłasza konkurs na logo ekspozycji muzealnej: „Węgrów – miasto wielu kultur i religii”.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo z dla ekspozycji muzealnej w podziemiach poreformackiego klasztoru w Węgrowie. Konkurs jest skierowany do twórców, w szczególności studentów i absolwentów wyższych uczelni kierunków artystycznych w Polsce, a także osób, które posiadają zdolności artystyczno-estetyczne.

Termin składania prac:
do 05 października 2019 r.

Regulamin i informacje:
www.klasztorwegrow.pl
Kontakt:
dr Marek Sobisz
tel. 791 176 604
e-mail: plutarch.82@gmail.com

Nagroda: 1 000 zł

Partnerem ekspozycji muzealnej jest Totalizator Sportowy.