Świąteczne spotkania w placówkach prowadzonych przez Powiat

Świąteczne spotkania w placówkach prowadzonych przez Powiat

ŚDS Miedzna (galeria: 1)

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okres składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Przedstawiciele samorządu powiatu węgrowskiego uczestniczyli w spotkaniach zorganizowanych przez placówki prowadzone przez powiat. Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik i Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz spotkali się m.in. z pracownikami i podopiecznymi: Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego i Warsztatów Terapi Zajęciowej w Jaworku,  Środowiskowego Domu Samopomocy w Miedznie a także wychowankami domów dla dzieci IGNAŚ i HELENKA w Kaliskach.

MOW w Jaworku (galeria: 2)
MOW w Jaworku (galeria: 3)
MOW w Jaworku (galeria: 4)
MOW w Jawroku (galeria: 5)