40-lecie PMKS Nike Węgrów

40-lecie PMKS Nike Węgrów

W dniu 6 maja 2023 r. w Węgrowie odbyła się uroczysta gala Powiatowo-Miejskiego Klubu Sportowego NIKE WĘGRÓW, który obchodzi 40-lecie istnienia. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli wielu pokoleń zaczynając, od tych działaczy i zawodniczek, którzy stawiali fundamenty Klubu i zdobywali historyczne awanse, aż po tych którzy obecnie dostarczają kibicom wielu emocji swoimi występami.

Podczas wydarzenia Samorząd Powiatu Węgrowskiego reprezentowali Starosta Ewa Besztak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Węgrowskiego Leszek Redosz, którzy w podziękowaniu za współpracę otrzymali pamiątkowe statuetki.

Na jubileuszowej gali obecni byli również: Marszałek Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki Robert Juchniewicz, Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Mirosław Krusiewicz, Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela, Wiceburmistrz Halina Ulińska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa Beata Gashi, Prezes Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Siatkowej Jarosław Miałkowski, zawodniczki, trenerzy, działacze, sponsorzy oraz zaproszeni goście.

Sezon 2022/2023 zawodniczki PMKS Nike Węgrów zakończyły na bezpiecznym 11-tym miejscu w tabeli. Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy samych sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

fot. PMKS Nike Węgrów