powiatwegrowski.pl - Strona główna

Współzawodnictwo sportowe szkół - 2013

Drukuj

Korzystając z gościnności Gimnazjum Gminy Liw z siedziba w Węgrowie dnia 22 listopada 2013 roku dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2012/2013 - prowadzonego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Węgrowie. W uroczystości podsumowującej współzawodnictwo sportowe szkół uczestniczyły władze samorządowe powiatu, władze poszczególnych gmin, działacze sportowi i nauczyciele wychowania fizycznego.

Ocenie poddane zostały wyniki uzyskane w indywidualnych i zespołowych grach sportowych dziewcząt i chłopców w kilkunastu dyscyplinach sportowych, m.in. biegi przełajowe, lekkoatletyka, tenis stołowy, piłka: ręczna, nożna, koszykowa - przeliczane na punkty, które po zsumowaniu całorocznej rywalizacji dały klasyfikację końcową w poszczególnych kategoriach. Pierwszych sześć miejsc przedstawia się następująco:

W kategorii szkół podstawowych (do 150 uczniów):

1. SP Grabiny

2. SP Gwizdały

3. SP Ostrówek

4. SP Grygrów

5. SP Kalinowiec

6. SP Ruchna

W kategorii szkół podstawowych (powyżej 150 uczniów):

1. SP Węgrów

2. SP nr 3 Łochów

3. SP Miedzna

4. SP Stoczek

5. SP nr 1 Łochów

6. SP Grębków

W kategorii szkoły gimnazjalne:

1. Gimnazjum Gminy Liw

3. Gimnazjum Stoczek

2. Gimnazjum Łochów

4. Gimnazjum Węgrów

5. Gimnazjum Sadowne

6. Gimnazjum Kamionna

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

1. I LO Węgrów

2. ZSP Węgrów

3. NLO Stoczek

4. ZSP Sadowne

5. LO Łochów

Trzem najlepszym szkołom w każdej z czterech ww. kategorii Starosta Węgrowski Krzysztof Fedorczyk ufundował albumy „Kronikę Sportu Polskiego”, dołączając gratulacyjny dyplom. Pamiątkowe albumy wręczono największym sponsorom SZS, między innymi PWiK w Węgrowie.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.