Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Życzenia z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Już od ponad roku służba zdrowia stawia czoła wyzwaniu o niewyobrażalnej skali. 7 kwietnia, na którego przypada Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia to dobry czas, aby podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia za niewyobrażalne poświęcenie, często z narażeniem własnego zdrowia i życia, w walce z pandemią SARS-COV-2. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i odwagę.

Samorząd Powiatu Węgrowskiego